Our team | Adventure Net

Клуб за екстремни спортове Adventure Net. Запазете вашето желано приключение с нас.

Latest News on Facebook

https://www.facebook.com/AdventureNetRafting/videos/794048557670261 ... Виж повечеВиж по-малко

1 ден преди  ·  

Вижте във Facebook

‼️‼️Спечели рафтинг по река Струма‼️‼️

Здравейте, приятели!👋 Тази година след развилата се ситуация, официалното откриване на рафтинг сезона се отлага! 💔
Но ние с нетърпение очакваме възможността заедно да влезем в лодката!🌊🚣‍♀️🚣‍♂️ 🌊 Затова решихме да ви предизвикаме с една игра.🤪
👉Участвай и спечели ваучер за рафтинг по река Струма.🤩🎁🎀🎉
Ето и условията на играта:
Всеки участник трябва да постне под публикацията своя снимка от рафтинг спускане или да опише с една дума какво е усещането по време на рафтинг. Също така тагнете приятел с който бихте искали да се спускате заедно!
Печелившият ще бъде изтеглен на 30.03.2020 чрез томбола! Нека да открием сезон 2020 с много усмивки и настроение, макар и виртуално!🥳🥰🎉🌊🚣‍♀️
... Виж повечеВиж по-малко

2 дни преди  ·  

Вижте във Facebook

🎁🎁🎁Подари приключение!🎁🎁🎁
🎀Изненадай някой с ваучер за рафтинг спускане по река Струма! 🎀
📣Само сега при закупуване на електронен ваучер ще се възползваш от 20% отстъпка. 🤩
Ваучерите са с отворена дата и могат да се използват до края на годината или да се презаверят за сезон 2021! 🥳
Какво чакаш, подари забавление!!!
☎️0888 889371
📩office@adventurenetbg.com
... Виж повечеВиж по-малко

4 дни преди  ·  

Вижте във Facebook

1 седмица преди  ·  

Вижте във Facebook

2 седмици преди  ·  

Вижте във Facebook
Are you ready for the WhiteWater?! Keep 28 - 29 March in your calendar! - Learn More
Top
Image Alt

Our team

Meet our great team!
рафтинг гид

Kaloyan Penev

Professional rafting trip leader guide class 3, IRF licensed

рафтинг гид

Aleksandar Mladenov

Professional rafting guide class 3, IRF licensed

Janet Lopez

Professional rafting guide class 3, IRF licensed

Alejandro C. Giordano

Professional rafting instructor class 4, safety kayak instructor class 4, IRF licensed

рафтинг гид

Ivaylo Kalpachki

Professional rafting trip leader guide class 3, IRF licensed

рафтинг гид

Lubomir Petkov

Professional rafting guide class 3, IRF licensed

Leith Hunt

Professional rafting guide class 4, IRF licensed

Emilia Begunova

Professional rafting guide class 3, IRF licensed

рафтинг гид

Emil Begunov

Professional rafting instructor class 3, IRF licensed

рафтинг гид

Ivan Stoyanov - Orela

Professional rafting guide class 3, IRF licensed

рафтинг гид

Igor Kuznetsov

Professional rafting guide class 3, IRF licensed

рафтинг гид

Tihomir Conev

Professional rafting guide class 3, IRF licensed

рафтинг гид

Antonio Kirilov

Professional rafting guide class 2, IRF licensed

Jose Sandoval

Professional rafting guide class 3, IRF licensed

ски инструктор

Vasilena Kovacheva

Иван Стоянов

Ivan Stoyanov - Orela

ски инструктор

Liuba Yanchulova - Bubeto

Емилия Бегунова ски и сноуборд инструктор

Emilia Begunova

ски инструктор

Hristiana Stancheva - Ani

Емилия Бегунова

Emilia Begunova

Founder and manager of Adventure Net, Member of the IRF board of directors, Chief judge IRF, Rafting guide, Trainer of the national women rafting team, Founder and chairman of the Bulgarian Rafting Federation

Христиана Станчева

Hristiana Stancheva - Ani

Василена Ковачева

Vasilena Kovacheva

Силвия Узунова

Silviya Uzunova

фотограф

Konstantin Terzyiski - Koskata

Aleko Jelqzkov

Hristo Hristo